Bowling & herna

Bowling

Shodíte všech deset na jeden hod? Tak nám to přijďte dokázat. Bowling je zábavná společenská hra pro celou rodinu, která může být pojata jako i týmové klání.

Naše herna je vybavena třemi bowlingovými dráhami, které automaticky zobrazují aktuální herní údaje na obrazovce. Při hře nevyžadujeme žádnou speciální obuv.

Bowlingovou dráhu si lze předem rezervovat na telefonním čísle: +420 603 589 548

Kulečník

Kulečníková hra nesmí rozhodně chybět v žádné opravdové herně. Kulečník je velice chytlavou hrou, která v sobě působivě snoubí přímočarou dynamičnost, ale zaroveň i důmyslné rozvažování nad dalším možným postupem hry. 

V naší herně si můžete prověřit své schopnosti u známých kulečníkových her jako jsou karambol, který se hraje na stole bez děr nebo klasický billiard na stole se šesti dírami.

Stolní fotbal

Stolní fotbálek je tradiční hrou každého pořádného baru. Kdo nehrál, nepochopí, protože u stolního fotbalu naprosto nezáleží na věku nebo pohlaví hráčů. 

Pravidla netřeba dlouže představovat, kdo dá více gólů vyhrává. Stolní fotbal je a vždy bude oblíbeným zpestřením u přátelského posezení nad sklenicí dobře vychlazeného piva.

Šipky

Vyzkoušejte si u nás nespočet zajímavých variant této populární klubové hry. Náš šipkový automat procvičí váš smysl pro přesnost a strategické uvažování.

Pro úspěšné hraní šipek je důležité mít šikovné ruce a umět se dobře psychicky koncentrovat. Každý hráč má v jednom kole tři pokusy, kterými se snaží trefit do terče a dosáhnout tak určitého počtu bodů. Šipky je možné hrát individuálně nebo týmově.